Moustache Samedi 28

Univerzální trekové elektrokolo

Potřebujete-li kolo, které bude nejen do města, ale i na výlety po venkově, je třeba právě Samedi tou správnou volbou. Můžete jej mít jak s klasickým pánským rámem, tak s rámem typu Open pro snažší nasedání a sesedání. 28” kola se lehce odvalují a přední odpružená vidlice snadno pohltí většinu rázů a to i těch od pověstných pražských kočičích hlav. Samozřejmostí je plná výbava v podobě světel, nosičů a blatníků. Za Prahou pak vyjdou na povrch další přednosti tohoto kola. Jeho tuhý rám a pohodlný posez vám umožní vydat se na dlouhé výlety bez toho, abyste zpátky přijeli příliš unavení. Komfort zajišťuje nejen odpružená přední vidlice, ale u některých modelů i odpružená sedlovka.
.
Moustache Samedi 28 pohání špičkový motor Bosch Active Line či Performance Line a nabízí se v několika různých úrovní výbavy.

Test elektrokola Samedi

Asterix, Dali, Chaplin, Einstein…, že nevíte, jak tato jména souvisejí s testem kola? Označují se jimi totiž typy knírů. A kdo by neznal knír s typovým označením řidítka. Už se chytáte? A to ještě nevíte, že francouzská firma Moustache tvrdí, že každý knír je unikátní a má svojí identitu. Stejně tak jako jejich kola.