Moustache Lundi 26

Praktický koráb do města

Lundi je opravdový městský koráb. Jeho rám je opravdu nízký avšak pořádně tuhý. Integrované přední světlo, polointegrovaný zadní nosič, mohutné blatníky a ergonomická řídítka ve tvaru kníru, to je jeho výbava pro město. Budete se na něm cítit opravdu skvěle. Chcete-li vypadat decentně, vyberte si jednu z tmavších barev. Chcete-li poutat co nejvíce pozornosti, zvolte jednu ze zářivých barev, kterou vám Moustache Lundi nabízí. Toto je kolo, se kterým Prahou nejen projedete, ale také ji i oslníte. A rozhodně není určeno jen pro dámy. I pořádný chlap si toto kolo ve městě perfektně užije. Posez na něm totiž až nápadně připomíná jízdu na Harleji.
 .
Moustache Lundi je elektrokolo poháněné motorem Bosch Active a nabízí se jak ve verzi s klasickou přehazovačkou, tak i s bezúdržbovým vícerychlostním zadním nábojem Alfine, či s plynulou převodovkou NuVinci. Ta je právě skvělým řazením do městského provozu, protože se snadno řadí i při záběru motoru a vždy si s ní najdete ten správný převod.

Test Moustache Lundi 26

Stejně jako slovo Moustache (knírač) je i jízdní kolo stejného jména z Francie. Alespoň tedy designováno a sestaveno ve Francii. A tak jak si Francouzi zakládají na své odlišnosti a technickém pokroku, je i kolo Lundi docela jiné…